رهپاک
10/08/2020
نمایش همه

درب به درب رهپاک

ارسال درب به درب با شرکت حمل و نقل رهپاک

 

خدمات درب به درب امروزه مرسوم بوده ورضایت مندی بهتری در میان مشتریان حمل ونقل پیدا کرده است پیش تر این روش حمل کالا ها را اداره پست انجام مینمود ولی بدلیل مقرون بصرفه نبودن هزینه حمل در تیراژ بالاتر از پست استفاده نمیشود.

شرکت حمل ونقل رهپاک با استفاده از این شیوه حمل و با کم کردن هزینه های حمل شهری و حتی هزینه های ارسال تا درب منزل یا فروشگاه جذابیت بهتری برای این نوع شیوه حمل کالا در زمینه حمل ونقل جاده ایی برونشهری ساخته است.

مزایای ارسال درب به درب

 

حمل ونقل رهپاک یکی از مناسب ترین و سریع ترین تیم حمل و نقل برونشهری در حومه جاده قدیم قم باقر شهراست که نه تنها شامل طرح های ترافیکی نمیباشد و بلعکس تردد در بین انبار های اطراف به سهولت انجام میگیرد.رهپاک محموله های خرده بار و یا عمده بار شما را با عقد قرار داد رسمی از محل شما با کامینوت های حمل دریافت نموده و در کمترین زمان به شهرستان های دیگر ارسال می نماید.

 

 

روش کار حمل ونقل رهپاک(خدمات درب به درب)

 

شرکت حمل ونقل رهپاک با بررسی محموله های ارسالی یک شرکت و کارخانه جات و بر اساس عرف هزینه معقولی را ارائه میدهد. و باعقد قرار داد رسمی که باتوافق طرفین سالیانه تمدید میگردد هزینه حمل خدمات درب به درب شامل هزینه شهری هزینه ارسال از یاربری رهپاک تا نمایندگی های شهرستان و هزینه شهری از نمایندگی تا درب فروشگاه و یا منازل میباشد .

 

مزیای خدمات درب به درب رهپاک

ارسال مطمئن

مقرون بصرفه بودن هزینه حمل

تحت پوشش بیمه مسئولیت

حمل ونقل رهپاک دارای سابقه ای بیش از 36 ساله  ودارای نمایندگی های زیادی در سراسر کشور می باشد که همگی آماده خدمت رسانی به هموطنان می باشند.

مقرون به صرفه بودن ارسال کالا با حمل ونقل رهپاک (درب به درب)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *